Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg NavyBlue box
search
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg NavyBlue box
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg NavyBlue side
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg NavyBlue front
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg NavyBlue color

Filament Easy PLA Navy Blue 1,75 mm 0,85kg

72,36 zł

Ciemnoniebieski Easy PLA to podstawowy filament do druku 3D. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością. Jego właściwości pozwalają na precyzyjne drukowanie skomplikowanych elementów.

Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Filament Easy PLA Navy Blue 1,75 mm 0,85kg

Filament Easy PLA Navy Blue 1,75 mm 0,85kg

Ciemnoniebieski Easy PLA to podstawowy filament do druku 3D. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością. Jego właściwości pozwalają na precyzyjne drukowanie skomplikowanych elementów.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Polityka prywatności

 

Regulamin dostawy

 

Polityka zwrotów

Filament Easy PLA Navy Blue 1,75 mm 0,85kg

Podstawowy materiał do druku 3D. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością. Jego właściwości pozwalają na precyzyjne drukowanie skomplikowanych elementów. Może być wykorzystany do tworzenia prototypów, gadżetów, zabawek, dekoracji. Łatwość drukowania z tego materiału zadowoli zarówno początkujących, jak i profesjonalnych użytkowników.

Właściwości filamentu Easy PLA:

  • biodegradowalność
  • bardzo dobra adhezja między warstwami wydruku

Filament Easy PLA to innowacyjny materiał dedykowany drukarce 3D, zaprojektowany z myślą o prostocie i niezawodności. Ten filament cechuje się doskonałą płynnością i stabilnością, co minimalizuje ryzyko zatkania dyszy oraz gwarantuje płynny przepływ podczas drukowania. Dzięki niskiej tendencji do skręcania się i zwijania, użytkownicy mogą cieszyć się bezproblemowym doświadczeniem drukowania 3D.

Easy PLA charakteryzuje się podobnymi właściwościami mechanicznymi i estetycznymi jak tradycyjny PLA. Ma niski punkt topnienia, co umożliwia drukowanie przy niższych temperaturach (zazwyczaj w zakresie 190-220°C), co jest korzystne dla wielu rodzajów drukarek 3D. Filament ten jest dostępny w różnorodnej gamie kolorów, co pozwala na tworzenie zróżnicowanych i atrakcyjnych projektów.

Dzięki swojej łatwości druku i stabilności, Easy PLA jest szczególnie polecany dla początkujących użytkowników oraz dla tych, którzy cenią sobie niezawodność i wygodę podczas procesu tworzenia. Może być stosowany do różnych zastosowań, takich jak prototypowanie, tworzenie modeli czy elementów dekoracyjnych. Warto jednak zauważyć, że, podobnie jak inne materiały PLA, filament ten nie jest przeznaczony do zastosowań wymagających wysokiej wytrzymałości mechanicznej lub ekstremalnych warunków temperaturowych.

Podsumowując, Easy PLA to materiał o wyjątkowej prostocie obsługi i niezawodności, który stanowi doskonały wybór dla osób, które chcą cieszyć się bezproblemowym drukiem 3D przy zachowaniu satysfakcjonującej jakości wydruków.

27 Przedmioty

Opis

Rodzaj filamentu
Easy PLA
Średnica
1.75 mm
Waga
0.85 kg
Kolor
Navy Blue
Kod producenta
EASY-NBLUE-175-085
Temperatura druku
200-230 C
Temperatura stołu
50-70 C
Zamknięta komora
nie wymagana
Prędkość druku
do 100 mm/s
Wentylator
75-100 %
Powierzchnia
szkło | taśma maskująca

Specyficzne kody

ean13
5902560994629
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.