Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg Orange box
search
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg Orange box
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg Orange side
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg Orange front
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg Orange color

Filament Easy PLA Orange 1,75 mm 0,85kg

72,36 zł

Pomarańczowy Easy PLA to podstawowy filament do druku 3D. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością. Jego właściwości pozwalają na precyzyjne drukowanie skomplikowanych elementów.

Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Filament Easy PLA Orange 1,75 mm 0,85kg

Filament Easy PLA Orange 1,75 mm 0,85kg

Pomarańczowy Easy PLA to podstawowy filament do druku 3D. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością. Jego właściwości pozwalają na precyzyjne drukowanie skomplikowanych elementów.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Polityka prywatności

 

Regulamin dostawy

 

Polityka zwrotów

Filament Easy PLA Orange 1,75 mm 0,85kg

Podstawowy materiał do druku 3D. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością. Jego właściwości pozwalają na precyzyjne drukowanie skomplikowanych elementów. Może być wykorzystany do tworzenia prototypów, gadżetów, zabawek, dekoracji. Łatwość drukowania z tego materiału zadowoli zarówno początkujących, jak i profesjonalnych użytkowników.

Właściwości filamentu Easy PLA:

  • biodegradowalność
  • bardzo dobra adhezja między warstwami wydruku

Filament Easy PLA to innowacyjna opcja dla entuzjastów druku 3D, wyróżniająca się nie tylko prostotą obsługi, ale także wyjątkowymi parametrami technicznymi. Ten filament został zoptymalizowany w taki sposób, aby minimalizować potencjalne trudności związane z drukowaniem, takie jak obturacje dyszy czy nieregularności warstw. Jego doskonała płynność i stabilność przepływu materiału zapewniają niezawodność i skuteczność procesu drukowania.

Filament Easy PLA cechuje się niskim skurczem, co przekłada się na minimalne zniekształcenia podczas chłodzenia. Dzięki temu można uzyskać dokładne i precyzyjne wydruki, szczególnie przy skomplikowanych geometriach. To także materiał przyjazny dla środowiska, wytwarzany z biodegradowalnych surowców organicznych.

Dla użytkowników, którzy stawiają na jakość i niezawodność, filament Easy PLA oferuje szerokie spektrum zalet. Jego właściwości mechaniczne są zbliżone do tradycyjnego PLA, z zachowaniem niskiej wrażliwości na wilgoć. Wysoka kompatybilność z różnymi modelami drukarek 3D sprawia, że jest to wybór uniwersalny i łatwo dostępny na rynku.

Podsumowując, filament Easy PLA to nie tylko łatwość obsługi, ale również gwarancja wysokiej jakości wydruków. Dzięki swoim zaawansowanym parametrom technicznym, jest to idealna opcja zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników drukarek 3D, którzy poszukują niezawodnego i wydajnego filamentu.

30 Przedmioty

Opis

Rodzaj filamentu
Easy PLA
Średnica
1.75 mm
Waga
0.85 kg
Kolor
Orange
Kod producenta
EASY-ORANGE-175-085
Temperatura druku
200-230 C
Temperatura stołu
50-70 C
Zamknięta komora
nie wymagana
Prędkość druku
do 100 mm/s
Wentylator
75-100 %
Powierzchnia
szkło | taśma maskująca

Specyficzne kody

ean13
5902560994636
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.