Filament do drukarki 3D PLA Carbon Black
search
  • Filament do drukarki 3D PLA Carbon Black

Nebula filament PLA Carbon Black 1kg

60,98 zł

Nebula filament PLA Carbon Black 1kg, czyli polilaktyd, stanowi rewolucyjne rozwiązanie w dziedzinie materiałów do druku 3D. Jako biodegradowalny, termoplastyczny poliester produkowany z surowców odnawialnych, Nebula filament PLA Carbon Black 1kg w wersji PREMIUM to materiał najwyższej jakości, który zdobył uznanie wśród entuzjastów druku 3D. Znajdujący szerokie zastosowanie w technologii FDM, PLA jest materiałem uniwersalnym, doskonałym zarówno dla doświadczonych użytkowników, jak i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z drukiem trójwymiarowym. 

Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Nebula filament PLA Carbon Black 1kg

Nebula filament PLA Carbon Black 1kg

Nebula filament PLA Carbon Black 1kg, czyli polilaktyd, stanowi rewolucyjne rozwiązanie w dziedzinie materiałów do druku 3D. Jako biodegradowalny, termoplastyczny poliester produkowany z surowców odnawialnych, Nebula filament PLA Carbon Black 1kg w wersji PREMIUM to materiał najwyższej jakości, który zdobył uznanie wśród entuzjastów druku 3D. Znajdujący szerokie zastosowanie w technologii FDM, PLA jest materiałem uniwersalnym, doskonałym zarówno dla doświadczonych użytkowników, jak i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z drukiem trójwymiarowym. 

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Polityka prywatności

 

Regulamin dostawy

 

Polityka zwrotów

Nebula filament PLA Carbon Black 1kg

Nebula filament PLA Carbon Black 1kg

Nebula filament Premium wyróżnia się nie tylko wysoką wytrzymałością mechaniczną, ale także brakiem skurczu wtórnego, co sprawia, że uzyskiwane wydruki są precyzyjne i zgodne z oryginalnym projektem. Ten materiał znalazł swoje zastosowanie w szerokim spektrum dziedzin, takich jak prototypowanie narzędzi, drukowanie zabawek, gadżetów czy biżuterii, dzięki swojej wszechstronności i niezawodności.

Jego niski poziom toksyczności i doskonałe referencje ekologiczne sprawiają, że PLA jest jednym z najpopularniejszych tworzyw stosowanych w świecie druku 3D. Idealny dla osób rozpoczynających swoją przygodę z technologią druku trójwymiarowego, PLA pozwala na eksperymentowanie z różnorodnymi projektami, zapewniając równocześnie prostotę w drukowaniu i obróbce. Właściwości filamentu PLA od Nebula obejmują szeroki zakres temperatury druku, od 190°C do 220°C, co czyni go elastycznym w użyciu. Temperatura stolika wynosząca od 0°C do 60°C pozwala na dostosowanie warunków do konkretnego projektu.

Łatwość drukowania, biodegradowalność oraz możliwość łatwej obróbki to kolejne atuty tego materiału, który umożliwia użytkownikom wyrażanie swojej kreatywności bez zbędnych trudności technicznych. Nebula filament PLA Premium jest dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej, co daje użytkownikowi swobodę w wyborze i personalizacji swoich projektów. Jego dokładność wydruków sprawia, że finalne efekty są zawsze zgodne z oczekiwaniami.

Rozpocznij swoją przygodę z drukiem 3D od filamentu PLA - materiału, który nie tylko gwarantuje wysoką jakość, ale także dba o środowisko.

Nebula filament

Marka Nebula powstała jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku na wysokiej jakości filament do druku 3D. Coraz więcej firm z różnych branż poszukuje innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie projektowania, a my stawiamy sobie za misję dostarczanie materiałów, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Nasza firma dysponuje obszerną wiedzą na temat właściwości poszczególnych materiałów używanych w procesie druku 3D. Znamy ich zachowanie podczas drukowania, co pozwala nam oferować produkty o najwyższej jakości. Jesteśmy gotowi podzielić się tą ekspertyzą z naszymi klientami, dlatego w każdej chwili mogą oni zwrócić się do nas o pomoc.

Chętnie angażujemy się w proces współpracy z klientami, aby razem poszukiwać najlepszych rozwiązań. Nasz zespół ekspertów jest dostępny, aby udzielić wsparcia i odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące naszych produktów czy technologii druku 3D. Wierzymy w indywidualne podejście do klienta i działamy w duchu partnerskiej współpracy.

Nebula filament cechuje nie tylko wysoka jakość, ale także różnorodność dostępnych materiałów. Oferujemy filament dopasowany do różnych potrzeb i zastosowań, umożliwiając klientom eksperymentowanie z różnymi materiałami i tworzenie innowacyjnych projektów. Nasze produkty są dostępne w szerokiej gamie kolorów, co daje jeszcze większą swobodę w kreatywnym procesie projektowania.

Przywiązujemy dużą wagę do zrównoważonego rozwoju. Staramy się minimalizować negatywny wpływ naszej działalności na środowisko, zarówno w procesie produkcji, jak i w samym użyciu naszych produktów. Nasz filament jest przyjazny dla środowiska, a jednocześnie gwarantuje najwyższą jakość druku 3D.

W skrócie, Nebula to nie tylko producent filamentu, ale partner, który wspiera klientów w osiąganiu ich celów. Jesteśmy gotowi na współpracę, dzielenie się wiedzą i dostarczanie produktów najwyższej jakości, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom branży druku 3D.

Nebula filament PLA Carbon Black 1kg: Wyjątkowe Właściwości

Ten specjalnie wyselekcjonowany Nebula filament PLA Carbon Black 1kg oferuje więcej niż tylko klasyczny czarny kolor. Jego unikalne cechy sprawiają, że jest idealnym wyborem dla zaawansowanych zastosowań w druku 3D.

1. Doskonała Wytrzymałość Mechaniczna

Nebula filament PLA Carbon Black 1kg cechuje się doskonałą wytrzymałością mechaniczną, co gwarantuje trwałe i stabilne wydruki. Bez względu na to, czy drukujesz prototypy narzędzi czy elementy dekoracyjne, filament Nebula zapewnia niezawodność i precyzję.

2. Brak Skurczu Wtórnego

Dzięki innowacyjnemu procesowi produkcji, Nebula filament PLA Carbon Black 1kg minimalizuje skurcz wtórny podczas drukowania. To oznacza, że uzyskasz wydruki zgodne z oryginalnym projektem, bez konieczności kompromisów.

3. Ekologiczny i Łatwy w Użyciu

Nebula filament PLA Carbon Black 1kg to nie tylko wybór świadomy ekologicznie, ale także łatwy w użyciu. Zastosowanie tego filamentu pozwala na eksperymentowanie z różnorodnymi projektami przy minimalnym wpływie na środowisko.

4. Szeroki Zakres Temperatury Druku

Nebula filament PLA Carbon Black 1kg umożliwia elastyczne ustawienia temperatury druku, od 190°C do 220°C, co sprawia, że jest odpowiedni do różnych rodzajów drukarek i aplikacji.

5. Wielofunkcyjność i Zastosowania

Dzięki swojej wszechstronności, Nebula filament PLA Carbon Black 1kg znalazł zastosowanie w różnych dziedzinach, od przemysłu po modelowanie hobby. Wydrukuj precyzyjne detale czy złożone struktury bez problemu.

Nebula Carbon Black 1kg to filament, który idzie o krok dalej, oferując zaawansowane możliwości druku 3D. Rozpocznij swoją przygodę z nową jakością dzięki filamentowi PLA Nebula Carbon Black.

10 Przedmioty

Opis

Rodzaj filamentu
PLA
Średnica
1.75 mm
Waga
1 kg
Kolor
Black
Kod producenta
Nebula-9163
Temperatura druku
190 - 220 C
Temperatura stołu
0 - 60 C
Zamknięta komora
nie wymagana
Prędkość druku
do 100 mm/s
Wentylator
75-100 %
Powierzchnia
szkło | taśma maskująca

Specyficzne kody

upc
9163
ean13
5906269961067

Pliki do pobrania

TDS Tech PLA 607

Technical Data Sheet Tech PLA 607 Nebula

Pliki do pobrania (377.67KB)
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.