Filament do drukarki 3D PLA Blue Sky
search
  • Filament do drukarki 3D PLA Blue Sky

Filament PLA Nebula Blue Sky 0,5kg

50,41 zł

Filament PLA Nebula, czyli polilaktyd, to rewolucyjny biodegradowalny poliester termoplastyczny, który powstaje z surowców odnawialnych. PLA PREMIUM to wyjątkowy filament tego tworzywa, charakteryzujący się najwyższą jakością. Jest to podstawowy materiał do druku 3D w technologii FDM, który znalazł zastosowanie w szerokim spektrum dziedzin, od prototypowania narzędzi po drukowanie zabawek, gadżetów czy biżuterii. 

Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Filament PLA Nebula Blue Sky 0,5kg

Filament PLA Nebula Blue Sky 0,5kg

Filament PLA Nebula, czyli polilaktyd, to rewolucyjny biodegradowalny poliester termoplastyczny, który powstaje z surowców odnawialnych. PLA PREMIUM to wyjątkowy filament tego tworzywa, charakteryzujący się najwyższą jakością. Jest to podstawowy materiał do druku 3D w technologii FDM, który znalazł zastosowanie w szerokim spektrum dziedzin, od prototypowania narzędzi po drukowanie zabawek, gadżetów czy biżuterii. 

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Polityka prywatności

 

Regulamin dostawy

 

Polityka zwrotów

Filament PLA Nebula Blue Sky 0,5kg

Wydruki z filamentu PLA PREMIUM od Nebuli cechują się nie tylko estetyką, ale także wysoką wytrzymałością mechaniczną, a dzięki kontrolowanej technologii produkcji, unikamy skurczu wtórnego, co jest kluczowe dla precyzyjnych projektów. Filament PLA jest szczególnie ceniony ze względu na swoją biodegradowalność i ekologiczne pochodzenie. Jako tworzywo wytwarzane z surowców odnawialnych, jest doskonałym wyborem dla świadomych ekologii użytkowników.

Warto podkreślić, że PLA nie emituje toksycznych substancji podczas procesu drukowania, co wpływa na bezpieczeństwo zarówno użytkownika, jak i otoczenia. Dzięki niskiej temperaturze druku (190-220°C) i możliwości drukowania na stoliku o temperaturze 0-60°C, Nebula PLA jest łatwy w obsłudze nawet dla początkujących. Jego łatwość w obróbce otwiera przed użytkownikami szerokie pole do tworzenia różnorodnych projektów.

Dodatkowo, filament PLA charakteryzuje się dużą dokładnością wydruków, co sprawia, że jest idealnym materiałem do precyzyjnych zastosowań. Fialmenty Nebula PLA PREMIUM od Nebuli to nie tylko materiał do drukowania 3D; to również możliwość eksploracji kreatywności poprzez szeroką gamę dostępnych kolorów. Warianty kolorystyczne pozwalają dostosować wydruki do indywidualnych upodobań czy specyfiki danego projektu.

Podsumowując, filament PLA PREMIUM łączy w sobie najwyższą jakość, ekologiczność, łatwość obsługi, a także szeroką gamę kolorystyczną. To doskonały wybór dla tych, którzy chcą połączyć swoje pasje z dbałością o środowisko, zaczynając swoją przygodę z drukiem 3D od materiału, który nie tylko oferuje imponujące rezultaty, ale także wpisuje się w ideał ekologicznego i precyzyjnego druku.

Filament Nebula

Marka Nebula powstała jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku na wysokiej jakości filament do druku 3D. Coraz więcej firm z różnych branż poszukuje innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie projektowania, a my stawiamy sobie za misję dostarczanie materiałów, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Nasza firma dysponuje obszerną wiedzą na temat właściwości poszczególnych materiałów używanych w procesie druku 3D. Znamy ich zachowanie podczas drukowania, co pozwala nam oferować produkty o najwyższej jakości. Jesteśmy gotowi podzielić się tą ekspertyzą z naszymi klientami, dlatego w każdej chwili mogą oni zwrócić się do nas o pomoc.

Chętnie angażujemy się w proces współpracy z klientami, aby razem poszukiwać najlepszych rozwiązań. Nasz zespół ekspertów jest dostępny, aby udzielić wsparcia i odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące naszych produktów czy technologii druku 3D. Wierzymy w indywidualne podejście do klienta i działamy w duchu partnerskiej współpracy.

Filament Nebula cechuje nie tylko wysoka jakość, ale także różnorodność dostępnych materiałów. Oferujemy filament dopasowany do różnych potrzeb i zastosowań, umożliwiając klientom eksperymentowanie z różnymi materiałami i tworzenie innowacyjnych projektów. Nasze produkty są dostępne w szerokiej gamie kolorów, co daje jeszcze większą swobodę w kreatywnym procesie projektowania.

Przywiązujemy dużą wagę do zrównoważonego rozwoju. Staramy się minimalizować negatywny wpływ naszej działalności na środowisko, zarówno w procesie produkcji, jak i w samym użyciu naszych produktów. Nasz filament jest przyjazny dla środowiska, a jednocześnie gwarantuje najwyższą jakość druku 3D.

W skrócie, Nebula to nie tylko producent filamentu, ale partner, który wspiera klientów w osiąganiu ich celów. Jesteśmy gotowi na współpracę, dzielenie się wiedzą i dostarczanie produktów najwyższej jakości, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom branży druku 3D.

10 Przedmioty

Opis

Rodzaj filamentu
PLA
Średnica
1.75 mm
Waga
0.50 kg
Kolor
Blue
Kod producenta
Nebula-9156
Temperatura druku
190 - 220 C
Temperatura stołu
0 - 60 C
Zamknięta komora
nie wymagana
Prędkość druku
do 100 mm/s
Wentylator
75-100 %
Powierzchnia
szkło | taśma maskująca

Specyficzne kody

ean13
5906269960954

Pliki do pobrania

TDS Tech PLA 607

Technical Data Sheet Tech PLA 607 Nebula

Pliki do pobrania (377.67KB)
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.