Filament do drukarki 3D Nebula PLA Beige
search
  • Filament do drukarki 3D Nebula PLA Beige

Filament PLA Nebula Beige 1kg

63,41 zł

Filament PLA Nebula, czyli kwas polilaktydowy, stanowi rewolucyjne rozwiązanie w świecie druku 3D. To biodegradowalny, termoplastyczny poliester produkowany z odnawialnych surowców. W ramach linii PLA PREMIUM, oferujemy filament najwyższej jakości, spełniający oczekiwania najbardziej wymagających entuzjastów druku 3D. To materiał, który doskonale sprawdza się w technologii FDM, stając się podstawowym wyborem do różnorodnych zastosowań. 

Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Filament PLA Nebula Beige 1kg

Filament PLA Nebula Beige 1kg

Filament PLA Nebula, czyli kwas polilaktydowy, stanowi rewolucyjne rozwiązanie w świecie druku 3D. To biodegradowalny, termoplastyczny poliester produkowany z odnawialnych surowców. W ramach linii PLA PREMIUM, oferujemy filament najwyższej jakości, spełniający oczekiwania najbardziej wymagających entuzjastów druku 3D. To materiał, który doskonale sprawdza się w technologii FDM, stając się podstawowym wyborem do różnorodnych zastosowań. 

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Polityka prywatności

 

Regulamin dostawy

 

Polityka zwrotów

Filament PLA Nebula Beige 1kg

Filament PLA znajduje swoje miejsce przy prototypowaniu narzędzi, drukowaniu zabawek, gadżetów czy biżuterii. Wydruki z PLA PREMIUM wyróżniają się nie tylko estetyką, ale również wysoką wytrzymałością mechaniczną. Istotną zaletą jest także fakt, że nie podlegają one skurczowi wtórnemu, co sprawia, że finalne produkty są precyzyjne i zgodne z pierwotnym projektem. Wysoka jakość filamentu PLA od Nebuli nie idzie w parze z wysoką toksycznością.

To tworzywo cechuje się niskim poziomem toksyczności, co czyni je bezpiecznym w użyciu. Ponadto, filament PLA ma doskonałe referencje ekologiczne, co sprawia, że jest jednym z najbardziej popularnych tworzyw w świecie druku 3D. To materiał idealny dla tych, którzy chcą połączyć swoją pasję z dbałością o środowisko. Właściwości filamentu PLA to również szeroki zakres temperatury druku (190-220°C) i temperatury stolika (0-60°C), co czyni go elastycznym i uniwersalnym w zastosowaniach. Łatwość drukowania, biodegradowalność oraz łatwość w obróbce to cechy, które czynią PLA jeszcze bardziej atrakcyjnym dla różnych grup użytkowników.

Dostępność Nebula PLA w szerokiej gamie kolorystycznej to kolejny atut. Możliwość wyboru spośród wielu kolorów pozwala na personalizację projektów i dodanie im indywidualnego charakteru. PLA PREMIUM to zatem nie tylko materiał do druku 3D, ale także inspiracja do kreatywności. Dla tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z drukiem 3D, PLA stanowi idealny punkt startowy.

Dostępność, łatwość drukowania i szerokie zastosowanie sprawiają, że PLA PREMIUM jest doskonałym wyborem dla wszystkich entuzjastów, którzy chcą w pełni cieszyć się możliwościami druku trójwymiarowego. Odkryj świat filamentu Nebula PLA i zanurz się w niekończących się możliwościach tworzenia!

Filament Nebula

Marka Nebula powstała jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku na wysokiej jakości filament do druku 3D. Coraz więcej firm z różnych branż poszukuje innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie projektowania, a my stawiamy sobie za misję dostarczanie materiałów, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Nasza firma dysponuje obszerną wiedzą na temat właściwości poszczególnych materiałów używanych w procesie druku 3D. Znamy ich zachowanie podczas drukowania, co pozwala nam oferować produkty o najwyższej jakości. Jesteśmy gotowi podzielić się tą ekspertyzą z naszymi klientami, dlatego w każdej chwili mogą oni zwrócić się do nas o pomoc.

Chętnie angażujemy się w proces współpracy z klientami, aby razem poszukiwać najlepszych rozwiązań. Nasz zespół ekspertów jest dostępny, aby udzielić wsparcia i odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące naszych produktów czy technologii druku 3D. Wierzymy w indywidualne podejście do klienta i działamy w duchu partnerskiej współpracy.

Filament Nebula cechuje nie tylko wysoka jakość, ale także różnorodność dostępnych materiałów. Oferujemy filament dopasowany do różnych potrzeb i zastosowań, umożliwiając klientom eksperymentowanie z różnymi materiałami i tworzenie innowacyjnych projektów. Nasze produkty są dostępne w szerokiej gamie kolorów, co daje jeszcze większą swobodę w kreatywnym procesie projektowania.

Przywiązujemy dużą wagę do zrównoważonego rozwoju. Staramy się minimalizować negatywny wpływ naszej działalności na środowisko, zarówno w procesie produkcji, jak i w samym użyciu naszych produktów. Nasz filament jest przyjazny dla środowiska, a jednocześnie gwarantuje najwyższą jakość druku 3D.

W skrócie, Nebula to nie tylko producent filamentu, ale partner, który wspiera klientów w osiąganiu ich celów. Jesteśmy gotowi na współpracę, dzielenie się wiedzą i dostarczanie produktów najwyższej jakości, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom branży druku 3D.

10 Przedmioty

Opis

Rodzaj filamentu
PLA
Średnica
1.75 mm
Waga
1 kg
Kolor
Beige
Kod producenta
Nebula-9154
Temperatura druku
190 - 220 C
Temperatura stołu
0 - 60 C
Zamknięta komora
nie wymagana
Prędkość druku
do 100 mm/s
Wentylator
75-100 %
Powierzchnia
szkło | taśma maskująca

Specyficzne kody

upc
9154

Pliki do pobrania

TDS Tech PLA 607

Technical Data Sheet Tech PLA 607 Nebula

Pliki do pobrania (377.67KB)
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.