Filament do drukarki 3D Nebula PET G Yellow Lemon
search
  • Filament do drukarki 3D Nebula PET G Yellow Lemon

Filament PETG Nebula Yellow Lemon 1kg

63,41 zł

Filament PETG Nebula to innowacyjny materiał, który znalazł zastosowanie w projektach wymagających wysokiej przezroczystości. Ten termoplastyczny poliester, skrótowo określany jako PET-G, oferuje unikalne właściwości, które sprawiają, że jest doskonałym wyborem dla różnorodnych zastosowań. Nie tylko cechuje się wysoką przezroczystością, ale także wykazuje odporność na oleje, sole, kwasy, zasady i rozpuszczalniki. Obiekty drukowane przy użyciu filamentu PET-G wyróżniają się stosunkowo gładką powierzchnią, przezroczystością oraz błyszczącym wykończeniem.

Ilość

 

Polityka prywatności

 

Regulamin dostawy

 

Polityka zwrotów

Filament PETG Nebula Yellow Lemon 1kg

To idealne rozwiązanie dla projektów, gdzie estetyka i klarowność są kluczowe. Ponadto, PET-G jest odporny na wpływ światła, uszkodzenia mechaniczne i upływ czasu, co sprawia, że wydruki z tego materiału utrzymują swoje doskonałe cechy przez długi okres. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej, filament PET-G daje twórcom możliwość eksperymentowania i personalizowania swoich projektów. Możliwość wyboru spośród wielu kolorów pozwala dostosować wydruki do indywidualnych preferencji i charakterystyki projektu. Właściwości filamentu PET-G obejmują również jego doskonałe parametry drukowania.

Temperatura druku w zakresie 220-240°C oraz temperatura stolika od 60-90°C sprawiają, że jest kompatybilny z większością standardowych drukarek 3D. Dobra wytrzymałość tego materiału sprawia, że jest on odpowiedni do różnorodnych zastosowań, zarówno prototypowania, jak i produkcji funkcjonalnych elementów. Jedną z kluczowych zalet PET-G jest jego dobre właściwości optyczne, wyrażające się wysoką transparentnością. To sprawia, że jest doskonałym wyborem dla projektów, gdzie istotna jest widoczność detali i struktury obiektu.

Transparentność filamentu PET-G pozwala na tworzenie wydruków o nowoczesnym, lekkim wyglądzie. Dodatkowym atutem tego materiału jest możliwość dopuszczenia go do kontaktu z żywnością. Filament PET-G spełnia odpowiednie normy bezpieczeństwa, co pozwala na tworzenie elementów, które mają bezpośredni kontakt z żywnością, np. opakowań czy akcesoriów kuchennych. Zdolność do sterylizacji filamentu PET-G sprawia, że znajduje on zastosowanie w obszarze, gdzie konieczne jest utrzymanie odpowiednich standardów higienicznych.

Jest to szczególnie ważne w przypadku produkcji elementów medycznych czy laboratoryjnych, gdzie czystość materiału jest priorytetem. Podsumowując, filament PET-G to wszechstronny materiał, który łączy w sobie estetykę, wytrzymałość i funkcjonalność. Doskonałe właściwości optyczne, możliwość kontaktu z żywnością oraz zdolność do sterylizacji czynią go idealnym wyborem dla różnorodnych projektów. Odkryj potencjał filamentu PET-G i stwórz wydruki, które wyróżniają się klarownością i trwałością!

Filament Nebula

Marka Nebula powstała jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku na wysokiej jakości filament do druku 3D. Coraz więcej firm z różnych branż poszukuje innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie projektowania, a my stawiamy sobie za misję dostarczanie materiałów, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Nasza firma dysponuje obszerną wiedzą na temat właściwości poszczególnych materiałów używanych w procesie druku 3D. Znamy ich zachowanie podczas drukowania, co pozwala nam oferować produkty o najwyższej jakości. Jesteśmy gotowi podzielić się tą ekspertyzą z naszymi klientami, dlatego w każdej chwili mogą oni zwrócić się do nas o pomoc.

Chętnie angażujemy się w proces współpracy z klientami, aby razem poszukiwać najlepszych rozwiązań. Nasz zespół ekspertów jest dostępny, aby udzielić wsparcia i odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące naszych produktów czy technologii druku 3D. Wierzymy w indywidualne podejście do klienta i działamy w duchu partnerskiej współpracy.

Filament Nebula cechuje nie tylko wysoka jakość, ale także różnorodność dostępnych materiałów. Oferujemy filament dopasowany do różnych potrzeb i zastosowań, umożliwiając klientom eksperymentowanie z różnymi materiałami i tworzenie innowacyjnych projektów. Nasze produkty są dostępne w szerokiej gamie kolorów, co daje jeszcze większą swobodę w kreatywnym procesie projektowania.

Przywiązujemy dużą wagę do zrównoważonego rozwoju. Staramy się minimalizować negatywny wpływ naszej działalności na środowisko, zarówno w procesie produkcji, jak i w samym użyciu naszych produktów. Nasz filament jest przyjazny dla środowiska, a jednocześnie gwarantuje najwyższą jakość druku 3D.

W skrócie, Nebula to nie tylko producent filamentów, ale partner, który wspiera klientów w osiąganiu ich celów. Jesteśmy gotowi na współpracę, dzielenie się wiedzą i dostarczanie produktów najwyższej jakości, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom branży druku 3D.

10 Przedmioty

Opis

Rodzaj filamentu
PETG
Średnica
1.75 mm
Waga
1 kg
Kolor
Yellow
Kod producenta
Nebula-9146
Temperatura druku
220-240 C
Temperatura stołu
60-90 C
Zamknięta komora
nie wymagana
Prędkość druku
35-60 mm/s
Wentylator
0-25 %
Powierzchnia
taśma maskująca | lakier do włosów

Specyficzne kody

ean13
9146

Pliki do pobrania

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.