Filament do drukarki 3D Nebula PET G Lime Green
search
  • Filament do drukarki 3D Nebula PET G Lime Green

Filament PETG Nebula Lime Green 0,5kg

50,41 zł

Filament PETG Nebula to rewolucyjny materiał wykorzystywany w projektach, gdzie kluczową rolę odgrywa wysoka przezroczystość. Ten materiał, będący rodzajem poliestru, przynosi nową jakość do świata druku 3D. PET-G jest nie tylko odporny na oleje, sole, kwasy, zasady i rozpuszczalniki, ale również gwarantuje obiektom drukowanym z jego użyciem niezwykłą gładkość, przezroczystość oraz błyszczącą powierzchnię, odporną na wpływ światła, uszkodzenia mechaniczne i upływ czasu. 

Ilość

 

Polityka prywatności

 

Regulamin dostawy

 

Polityka zwrotów

Filament PETG Nebula Lime Green 0,5kg

Jego wyjątkowe właściwości sprawiają, że jest doskonałym wyborem do projektów, gdzie wymagane są cienkościenne struktury, a jednocześnie ważne jest utrzymanie estetyki i transparentności. Filament PET-G jest dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej, co daje użytkownikom możliwość dostosowania koloru do konkretnych projektów i preferencji. Temperatura druku PET-G mieści się w zakresie 220-240°C, co czyni go kompatybilnym z większością standardowych drukarek 3D.

Dodatkowo, temperatura stolika wynosząca 60-90°C wspomaga stabilne i precyzyjne drukowanie, przyczyniając się do utrzymania pożądanych właściwości materiału. Dobre właściwości optyczne filamentu PET-G, w postaci znakomitej transparentności, otwierają drzwi do różnorodnych zastosowań. Projektanci i inżynierowie cenią tę cechę, gdyż umożliwia ona tworzenie wyjątkowych, estetycznych projektów, gdzie widoczność wnętrza struktury jest kluczowa. Wysoka wytrzymałość filamentu PET-G sprawia, że jest on nie tylko estetyczny, ale także funkcjonalny. Jest to istotne zwłaszcza w projektach, gdzie obiekty poddawane są obciążeniom mechanicznym. Ponadto, ta wytrzymałość idzie w parze z możliwością sterylizacji, co czyni PET-G idealnym wyborem do zastosowań medycznych czy spożywczych.

Jednym z unikalnych aspektów filamentu PET-G jest również jego zdolność do dopuszczenia do kontaktu z żywnością. Ten materiał spełnia wymagania dotyczące bezpieczeństwa żywności, co sprawia, że jest niezastąpiony w projektach, gdzie istotne jest, aby obiekty miały bezpośredni kontakt z produktami spożywczymi.

Podsumowując, filament PET-G to materiał, który łączy w sobie estetykę, funkcjonalność i bezpieczeństwo. Jego przezroczystość, wytrzymałość oraz możliwość kontaktu z żywnością sprawiają, że znajduje zastosowanie w różnorodnych dziedzinach, od projektów artystycznych po zastosowania przemysłowe i medyczne. Odkryj potencjał filamentu PET-G i zrealizuj projekty, które zachwycą zarówno wizualnie, jak i funkcjonalnie!

Filament Nebula

Marka Nebula powstała jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku na wysokiej jakości filament do druku 3D. Coraz więcej firm z różnych branż poszukuje innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie projektowania, a my stawiamy sobie za misję dostarczanie materiałów, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Nasza firma dysponuje obszerną wiedzą na temat właściwości poszczególnych materiałów używanych w procesie druku 3D. Znamy ich zachowanie podczas drukowania, co pozwala nam oferować produkty o najwyższej jakości. Jesteśmy gotowi podzielić się tą ekspertyzą z naszymi klientami, dlatego w każdej chwili mogą oni zwrócić się do nas o pomoc.

Chętnie angażujemy się w proces współpracy z klientami, aby razem poszukiwać najlepszych rozwiązań. Nasz zespół ekspertów jest dostępny, aby udzielić wsparcia i odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące naszych produktów czy technologii druku 3D. Wierzymy w indywidualne podejście do klienta i działamy w duchu partnerskiej współpracy.

Filament Nebula cechuje nie tylko wysoka jakość, ale także różnorodność dostępnych materiałów. Oferujemy filament dopasowany do różnych potrzeb i zastosowań, umożliwiając klientom eksperymentowanie z różnymi materiałami i tworzenie innowacyjnych projektów. Nasze produkty są dostępne w szerokiej gamie kolorów, co daje jeszcze większą swobodę w kreatywnym procesie projektowania.

Przywiązujemy dużą wagę do zrównoważonego rozwoju. Staramy się minimalizować negatywny wpływ naszej działalności na środowisko, zarówno w procesie produkcji, jak i w samym użyciu naszych produktów. Nasz filament jest przyjazny dla środowiska, a jednocześnie gwarantuje najwyższą jakość druku 3D.

W skrócie, Nebula to nie tylko producent filamentu, ale partner, który wspiera klientów w osiąganiu ich celów. Jesteśmy gotowi na współpracę, dzielenie się wiedzą i dostarczanie produktów najwyższej jakości, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom branży druku 3D.

10 Przedmioty

Opis

Rodzaj filamentu
PETG
Średnica
1.75 mm
Waga
0.50 kg
Kolor
Green
Kod producenta
Nebula-9098
Temperatura druku
220-240 C
Temperatura stołu
60-90 C
Zamknięta komora
nie wymagana
Prędkość druku
35-60 mm/s
Wentylator
0-25 %
Powierzchnia
taśma maskująca | lakier do włosów

Specyficzne kody

ean13
9098

Pliki do pobrania

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.