Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg Yellow box
search
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg Yellow box
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg Yellow side
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg Yellow front
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg Yellow color

Filament Easy PLA Yellow 1,75 mm 0,85kg

72,36 zł

Żółty Easy PLA to podstawowy filament do druku 3D. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością. Jego właściwości pozwalają na precyzyjne drukowanie skomplikowanych elementów.

Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Filament Easy PLA Yellow 1,75 mm 0,85kg

Filament Easy PLA Yellow 1,75 mm 0,85kg

Żółty Easy PLA to podstawowy filament do druku 3D. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością. Jego właściwości pozwalają na precyzyjne drukowanie skomplikowanych elementów.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Polityka prywatności

 

Regulamin dostawy

 

Polityka zwrotów

Filament Easy PLA Yellow 1,75 mm 0,85kg

Podstawowy materiał do druku 3D. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością. Jego właściwości pozwalają na precyzyjne drukowanie skomplikowanych elementów. Może być wykorzystany do tworzenia prototypów, gadżetów, zabawek, dekoracji. Łatwość drukowania z tego materiału zadowoli zarówno początkujących, jak i profesjonalnych użytkowników.

Właściwości filamentu Easy PLA:

  • biodegradowalność
  • bardzo dobra adhezja między warstwami wydruku

Filament Easy PLA to innowacyjna opcja dedykowana drukarzom 3D, której głównym celem jest zapewnienie łatwości i niezawodności drukowania. Ten materiał został specjalnie opracowany, aby minimalizować ryzyko zatkania dyszy oraz problemów z adhezją warstw, dzięki czemu proces drukowania staje się bardziej intuicyjny i bezproblemowy.

Charakteryzuje się on płynnym przepływem przez dyszę, co pozwala na precyzyjne i równomierne nanoszenie warstw, a także minimalizuje ryzyko obturacyjnych zdarzeń. Easy PLA cechuje się również odpornością na zwijanie się i skręcanie, co przekłada się na większą pewność i stabilność w trakcie druku.

Technicznie rzecz biorąc, filament Easy PLA posiada zbliżone właściwości mechaniczne do tradycyjnego PLA, charakteryzującego się niskim skurczem i dobrą wytrzymałością na rozciąganie. Dzięki niskiemu punktowi topnienia, zazwyczaj w zakresie 190-220°C, jest kompatybilny z wieloma typami drukarek 3D. Materiał ten jest biodegradowalny i przyjazny dla środowiska, co stanowi dodatkową zaletę.

Ogólnie rzecz biorąc, filament Easy PLA jest doskonałym wyborem dla tych, którzy cenią sobie łatwość obsługi i pewność drukowania, zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników drukarek 3D. Jego techniczne parametry oraz właściwości fizyczne sprawiają, że jest to materiał godny uwagi przy tworzeniu różnorodnych projektów.

30 Przedmioty

Opis

Rodzaj filamentu
Easy PLA
Średnica
1.75 mm
Waga
0.85 kg
Kolor
Yellow
Kod producenta
EASY-YELLOW-175-085
Temperatura druku
200-230 C
Temperatura stołu
50-70 C
Zamknięta komora
nie wymagana
Prędkość druku
do 100 mm/s
Wentylator
75-100 %
Powierzchnia
szkło | taśma maskująca

Specyficzne kody

ean13
5902560994643
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.