Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg White box
search
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg White box
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg White side
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg White front
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg White color

Filament Easy PLA White 1,75 mm 0,85kg

72,36 zł

Biały Easy PLA to podstawowy filament do druku 3D. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością. Jego właściwości pozwalają na precyzyjne drukowanie skomplikowanych elementów.

Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Filament Easy PLA White 1,75 mm 0,85kg

Filament Easy PLA White 1,75 mm 0,85kg

Biały Easy PLA to podstawowy filament do druku 3D. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością. Jego właściwości pozwalają na precyzyjne drukowanie skomplikowanych elementów.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Polityka prywatności

 

Regulamin dostawy

 

Polityka zwrotów

Filament Easy PLA White 1,75 mm 0,85kg

Podstawowy materiał do druku 3D. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością. Jego właściwości pozwalają na precyzyjne drukowanie skomplikowanych elementów. Może być wykorzystany do tworzenia prototypów, gadżetów, zabawek, dekoracji. Łatwość drukowania z tego materiału zadowoli zarówno początkujących, jak i profesjonalnych użytkowników.

Właściwości filamentu Easy PLA:

  • biodegradowalność
  • bardzo dobra adhezja między warstwami wydruku

Filament Easy PLA to innowacyjny materiał dedykowany drukarce 3D, wzbogacony o technologiczne ulepszenia, które sprawiają, że proces drukowania staje się bardziej niezawodny i efektywny. Charakteryzuje się wyjątkową płynnością, co minimalizuje ryzyko zacięć i obturacji w dyszy drukarki. To idealne rozwiązanie dla początkujących, ale także doświadczonych użytkowników, którzy cenią sobie komfort i precyzję.

Dzięki optymalnemu składowi chemicznemu i wyważonym właściwościom, Easy PLA zapewnia doskonałą wydajność termiczną, umożliwiając druk przy niższych temperaturach niż standardowy PLA. Materiał ten wyróżnia się także poprawioną odpornością na zwijanie się oraz wyższą stabilnością warstw, co przekłada się na wyższą jakość i dokładność wydruków.

Filament Easy PLA jest biodegradowalny i przyjazny dla środowiska, co stanowi dodatkowy atut dla świadomych ekologicznie użytkowników. Jest dostępny w bogatej palecie kolorów, co pozwala na tworzenie estetycznych i kreatywnych projektów. Wszystkie te cechy czynią filament Easy PLA niezwykle atrakcyjnym wyborem dla szerokiej gamy zastosowań, od prototypowania po tworzenie ozdobnych elementów.

Podsumowując, filament Easy PLA to materiał, który łączy zalety tradycyjnego PLA z innowacyjnymi poprawkami technicznymi, zapewniając niezawodność, prostotę druku i wysoką jakość wydruków 3D.

27 Przedmioty

Opis

Rodzaj filamentu
Easy PLA
Średnica
1.75 mm
Waga
0.85 kg
Kolor
White
Kod producenta
EASY-WHITE-175-085
Temperatura druku
200-230 C
Temperatura stołu
50-70 C
Zamknięta komora
nie wymagana
Prędkość druku
do 100 mm/s
Wentylator
75-100 %
Powierzchnia
szkło | taśma maskująca

Specyficzne kody

ean13
5902560994575
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.