Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg TrueBlue box
search
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg TrueBlue box
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg TrueBlue side
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg TrueBlue front
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg TrueBlue color

Filament Easy PLA True Blue 1,75 mm 0,85 kg

72,36 zł

Easy PLA w kolorze true blue to podstawowy filament do druku 3D. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością. Jego właściwości pozwalają na precyzyjne drukowanie skomplikowanych elementów.

Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Filament Easy PLA True Blue 1,75 mm 0,85 kg

Filament Easy PLA True Blue 1,75 mm 0,85 kg

Easy PLA w kolorze true blue to podstawowy filament do druku 3D. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością. Jego właściwości pozwalają na precyzyjne drukowanie skomplikowanych elementów.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Polityka prywatności

 

Regulamin dostawy

 

Polityka zwrotów

Filament Easy PLA True Blue 1,75 mm 0,85 kg

Podstawowy materiał do druku 3D. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością. Jego właściwości pozwalają na precyzyjne drukowanie skomplikowanych elementów. Może być wykorzystany do tworzenia prototypów, gadżetów, zabawek, dekoracji. Łatwość drukowania z tego materiału zadowoli zarówno początkujących, jak i profesjonalnych użytkowników.

Właściwości filamentu Easy PLA:

  • biodegradowalność
  • bardzo dobra adhezja między warstwami wydruku

Filament Easy PLA stanowi doskonałą opcję dla drukarek 3D, zwłaszcza dla osób poszukujących łatwego i niezawodnego rozwiązania. Ten rodzaj filamentu charakteryzuje się specjalną formulą, która minimalizuje ryzyko zatkania dyszy i zapewnia płynny przepływ podczas drukowania. Dzięki swojej prostocie obsługi, Easy PLA jest idealny dla początkujących użytkowników.

Technicznie rzecz biorąc, filament Easy PLA ma niski punkt topnienia, zwykle oscylujący w zakresie 180-220°C, co sprawia, że jest kompatybilny z wieloma typami drukarek 3D. Oferuje stabilne właściwości mechaniczne i jest wystarczająco wytrzymały dla wielu zastosowań, choć może nie być najlepszym wyborem do projektów o ekstremalnych obciążeniach. Easy PLA charakteryzuje się również minimalnym skurczem podczas chłodzenia, co przekłada się na dokładność wydruków.

Jednym z atutów tego filamentu jest jego odporność na zwijanie się i skręcanie, co przekłada się na pewniejsze i bardziej niezawodne drukowanie. Wysoka kompatybilność z różnymi drukarkami oraz dostępność w bogatej palecie kolorów sprawiają, że Easy PLA jest wyborem zarówno dla projektów twórczych, jak i prototypowania.

Podsumowując, filament Easy PLA to innowacyjne rozwiązanie, które łączy łatwość obsługi z solidnymi parametrami technicznymi. Odpowiada zarówno początkującym, jak i doświadczonym użytkownikom, oferując pewne i udane doświadczenie drukowania 3D.

30 Przedmioty

Opis

Rodzaj filamentu
Easy PLA
Średnica
1.75 mm
Waga
0.85 kg
Kolor
True Blue
Kod producenta
EASY-TRUEBLUE-175-085
Temperatura druku
200-230 C
Temperatura stołu
50-70 C
Zamknięta komora
nie wymagana
Prędkość druku
do 100 mm/s
Wentylator
75-100 %
Powierzchnia
szkło | taśma maskująca

Specyficzne kody

ean13
5902560997187
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.