Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg RubyRed box
search
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg RubyRed box
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg RubyRed side
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg RubyRed front
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg RubyRed color

Filament Easy PLA Ruby Red 1,75 mm 0,85kg

80,49 zł

Rubinowy Easy PLA to podstawowy filament do druku 3D. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością. Jego właściwości pozwalają na precyzyjne drukowanie skomplikowanych elementów.

Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Filament Easy PLA Ruby Red 1,75 mm 0,85kg

Filament Easy PLA Ruby Red 1,75 mm 0,85kg

Rubinowy Easy PLA to podstawowy filament do druku 3D. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością. Jego właściwości pozwalają na precyzyjne drukowanie skomplikowanych elementów.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Polityka prywatności

 

Regulamin dostawy

 

Polityka zwrotów

Filament Easy PLA Ruby Red 1,75 mm 0,85kg

Podstawowy materiał do druku 3D. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością. Jego właściwości pozwalają na precyzyjne drukowanie skomplikowanych elementów. Może być wykorzystany do tworzenia prototypów, gadżetów, zabawek, dekoracji. Łatwość drukowania z tego materiału zadowoli zarówno początkujących, jak i profesjonalnych użytkowników.

Właściwości filamentu Easy PLA:

  • biodegradowalność
  • bardzo dobra adhezja między warstwami wydruku

Filament Easy PLA to innowacyjna odmiana filamentu PLA, zoptymalizowana pod kątem niezawodności i prostoty drukowania 3D. Dzięki swojej specjalnej formule, ten filament charakteryzuje się płynnym przepływem przez dyszę, minimalizując ryzyko zatkania i awarii. Posiada on również większą odporność na zjawisko zwijania się i skręcania, co przekłada się na bardziej stabilne i równomierne wydruki.

Techniczne cechy filamentu Easy PLA obejmują niski punkt topnienia, zwykle mieści się w zakresie 180-220°C, co czyni go kompatybilnym z większością standardowych drukarek 3D. Jego warstwowa adhezja jest zwykle dobra, a warstwy przylegają do siebie bez większych problemów. Warto zaznaczyć, że Easy PLA może nieco różnić się od tradycyjnego PLA pod względem wytrzymałości mechanicznej, co może być ważne w przypadku projektów o większych obciążeniach.

Jedną z kluczowych zalet filamentu Easy PLA jest również jego minimalne kurczenie się podczas schładzania, co przekłada się na mniejsze ryzyko deformacji wydruków. To idealna opcja dla początkujących użytkowników, którzy chcą uniknąć częstych problemów związanych z drukowaniem.

W związku z różnorodnością kolorów i wysoką jakością wydruków, filament Easy PLA sprawdza się świetnie w projektach wymagających estetyki oraz dla osób ceniących sobie łatwość i niezawodność w procesie drukowania 3D.

30 Przedmioty

Opis

Rodzaj filamentu
Easy PLA
Średnica
1.75 mm
Waga
0.85 kg
Kolor
Ruby Red
Kod producenta
EASY-RUBYRED-175-085
Temperatura druku
200-230 C
Temperatura stołu
50-70 C
Zamknięta komora
nie wymagana
Prędkość druku
do 100 mm/s
Wentylator
75-100 %
Powierzchnia
szkło | taśma maskująca

Specyficzne kody

ean13
5902560997132
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.