Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg Purple box
search
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg Purple box
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg Purple side
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg Purple front
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg Purple color

Filament Easy PLA Purple 1,75 mm 0,85kg

72,36 zł

Purpurowy Easy PLA to podstawowy filament do druku 3D. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością. Jego właściwości pozwalają na precyzyjne drukowanie skomplikowanych elementów.

Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Filament Easy PLA Purple 1,75 mm 0,85kg

Filament Easy PLA Purple 1,75 mm 0,85kg

Purpurowy Easy PLA to podstawowy filament do druku 3D. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością. Jego właściwości pozwalają na precyzyjne drukowanie skomplikowanych elementów.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Polityka prywatności

 

Regulamin dostawy

 

Polityka zwrotów

Filament Easy PLA Purple 1,75 mm 0,85kg

Podstawowy materiał do druku 3D. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością. Jego właściwości pozwalają na precyzyjne drukowanie skomplikowanych elementów. Może być wykorzystany do tworzenia prototypów, gadżetów, zabawek, dekoracji. Łatwość drukowania z tego materiału zadowoli zarówno początkujących, jak i profesjonalnych użytkowników.

Właściwości filamentu Easy PLA:

  • biodegradowalność
  • bardzo dobra adhezja między warstwami wydruku

Filament Easy PLA to innowacyjny materiał stworzony specjalnie dla druku 3D, zapewniający łatwość i pewność w procesie tworzenia trójwymiarowych modeli. Ten filament charakteryzuje się doskonałą płynnością, co minimalizuje ryzyko zacięć w dyszy i gwarantuje równomierne nanoszenie warstw. Dzięki temu, drukowanie staje się bardziej niezawodne, szczególnie dla początkujących użytkowników.

Easy PLA jest oparty na tradycyjnym PLA, jednak posiada dodatkowe właściwości poprawiające użytkowanie. Jego niska temperatura topnienia (w okolicach 180-220°C) sprawia, że jest kompatybilny z wieloma drukarkami 3D. Dodatkowo, ten filament jest odporowy na zginanie i zgniatanie, co wpływa na trwałość i wytrzymałość drukowanych modeli.

Filament ten cechuje się również biodegradowalnością, co sprawia, że jest bardziej przyjazny dla środowiska. Można go stosować do różnorodnych projektów, takich jak prototypy, modele konceptualne czy elementy ozdobne, które wymagają precyzyjnego wykonania i estetyki.

Easy PLA jest dostępny w bogatej gamie kolorystycznej, co umożliwia tworzenie wspaniałych i kreatywnych projektów. Dzięki swoim zaawansowanym właściwościom technicznym i prostocie użycia, filament Easy PLA stanowi doskonały wybór dla osób pragnących osiągnąć jakość i niezawodność w druku 3D bez zbędnego komplikowania procesu.

30 Przedmioty

Opis

Rodzaj filamentu
Easy PLA
Średnica
1.75 mm
Waga
0.85 kg
Kolor
Purple
Kod producenta
EASY-PURPLE-175-085
Temperatura druku
200-230 C
Temperatura stołu
50-70 C
Zamknięta komora
nie wymagana
Prędkość druku
do 100 mm/s
Wentylator
75-100 %
Powierzchnia
szkło | taśma maskująca

Specyficzne kody

ean13
5902560994513
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.