Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg Pink box
search
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg Pink box
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg Pink side
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg Pink front
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg Pink color

Filament Easy PLA Pink 1,75 mm 0,85kg

72,36 zł

Różowy Easy PLA to podstawowy filament do druku 3D. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością. Jego właściwości pozwalają na precyzyjne drukowanie skomplikowanych elementów.

Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Filament Easy PLA Pink 1,75 mm 0,85kg

Filament Easy PLA Pink 1,75 mm 0,85kg

Różowy Easy PLA to podstawowy filament do druku 3D. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością. Jego właściwości pozwalają na precyzyjne drukowanie skomplikowanych elementów.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Polityka prywatności

 

Regulamin dostawy

 

Polityka zwrotów

Filament Easy PLA Pink 1,75 mm 0,85kg

Podstawowy materiał do druku 3D. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością. Jego właściwości pozwalają na precyzyjne drukowanie skomplikowanych elementów. Może być wykorzystany do tworzenia prototypów, gadżetów, zabawek, dekoracji. Łatwość drukowania z tego materiału zadowoli zarówno początkujących, jak i profesjonalnych użytkowników.

Właściwości filamentu Easy PLA:

  • biodegradowalność
  • bardzo dobra adhezja między warstwami wydruku

Filament Easy PLA to innowacyjny materiał przeznaczony do druku 3D, który wyróżnia się wyjątkową łatwością użytkowania i doskonałą jakością wydruków. Posiada on podobne właściwości do tradycyjnego PLA, ale został zoptymalizowany, aby jeszcze bardziej ułatwić proces drukowania.

Technicznie rzecz biorąc, filament Easy PLA charakteryzuje się dokładnością wymiarów, co przekłada się na stabilność drukowania. Ma niski skurcz, co oznacza, że minimalizuje deformacje warstwowe podczas chłodzenia. Dzięki temu, wydruki z Easy PLA są wyjątkowo precyzyjne i gładkie.

Ten rodzaj filamentu ma również rozszerzony zakres temperatur druku, co sprawia, że można go z powodzeniem wykorzystywać w różnych rodzajach drukarek 3D. Odporność na zwijanie i zaciskanie się w dyszy jest znacznie zmniejszona, co przekłada się na większą niezawodność i pewność drukowania.

Warto podkreślić, że filament Easy PLA jest przyjazny dla środowiska, ponieważ jest biodegradowalny i wykonany z organicznych materiałów. Dzięki dostępności w wielu kolorach i możliwości tworzenia wydruków o wysokiej jakości wykończenia, Easy PLA to doskonały wybór dla drukarek 3D, niezależnie od poziomu doświadczenia użytkownika.

30 Przedmioty

Opis

Rodzaj filamentu
Easy PLA
Średnica
1.75 mm
Waga
0.85 kg
Kolor
Pink
Kod producenta
EASY-PINK-175-085
Temperatura druku
200-230 C
Temperatura stołu
50-70 C
Zamknięta komora
nie wymagana
Prędkość druku
do 100 mm/s
Wentylator
75-100 %
Powierzchnia
szkło | taśma maskująca

Specyficzne kody

ean13
5902560994506
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.