Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg PastelBlue box
search
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg PastelBlue box
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg PastelBlue side
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg PastelBlue front
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg PastelBlue color

Filament Easy PLA Pastel Blue 1,75 mm 0,85 kg

72,36 zł

Pastelowy niebieski Easy PLA to podstawowy filament do druku 3D. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością. Jego właściwości pozwalają na precyzyjne drukowanie skomplikowanych elementów.

Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Filament Easy PLA Pastel Blue 1,75 mm 0,85 kg

Filament Easy PLA Pastel Blue 1,75 mm 0,85 kg

Pastelowy niebieski Easy PLA to podstawowy filament do druku 3D. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością. Jego właściwości pozwalają na precyzyjne drukowanie skomplikowanych elementów.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Polityka prywatności

 

Regulamin dostawy

 

Polityka zwrotów

Filament Easy PLA Pastel Blue 1,75 mm 0,85 kg

Podstawowy materiał do druku 3D. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością. Jego właściwości pozwalają na precyzyjne drukowanie skomplikowanych elementów. Może być wykorzystany do tworzenia prototypów, gadżetów, zabawek, dekoracji. Łatwość drukowania z tego materiału zadowoli zarówno początkujących, jak i profesjonalnych użytkowników.

Właściwości filamentu Easy PLA:

  • biodegradowalność
  • bardzo dobra adhezja między warstwami wydruku

Filament Easy PLA to innowacyjna opcja, zaprojektowana specjalnie dla drukarek 3D, cechująca się łatwością użycia i doskonałymi właściwościami drukarskimi. Ten filament jest zoptymalizowany pod kątem minimalizowania trudności związanych z drukiem, takich jak zatkania dysz czy nieprawidłowe przyleganie warstw.

Easy PLA charakteryzuje się wysoką płynnością i jednorodnym przepływem materiału, co przyczynia się do redukcji ryzyka blokowania dyszy i zapewnia płynniejszy proces drukowania. Dzięki niskiej skłonności do zwijania się i skręcania, ten filament minimalizuje ryzyko przerwania się druku, co przekłada się na większą niezawodność całego procesu.

Parametry techniczne filamentu Easy PLA zazwyczaj obejmują średnicę od 1,75 mm do 2,85 mm, co jest kompatybilne z szeroką gamą drukarek 3D dostępnych na rynku. Temperatura druku mieści się zwykle w zakresie 190-220°C, co sprawia, że jest to materiał stosunkowo łatwy do kalibracji i drukowania.

Właściwości mechaniczne Easy PLA są zbliżone do tradycyjnego PLA, co oznacza dobrą wytrzymałość na ściskanie i zginanie. Jednak warto zaznaczyć, że nadal nie jest to materiał dedykowany do projektów wymagających ekstremalnej wytrzymałości mechanicznej lub wysokich temperatur.

Podsumowując, filament Easy PLA to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie wygodę, niezawodność i prostotę w druku 3D. Jego właściwości techniczne i łatwość użycia sprawiają, że jest idealny zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników drukarek 3D.

29 Przedmioty

Opis

Rodzaj filamentu
Easy PLA
Średnica
1.75 mm
Waga
0.85 kg
Kolor
Pastel Blue
Kod producenta
EASY-PLBLUE-175-085
Temperatura druku
200-230 C
Temperatura stołu
50-70 C
Zamknięta komora
nie wymagana
Prędkość druku
do 100 mm/s
Wentylator
75-100 %
Powierzchnia
szkło | taśma maskująca

Specyficzne kody

ean13
5902560997736
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.