• Zapytaj o dostępność
Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg OldGold box
search
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg OldGold box
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg OldGold side
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg OldGold front
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg OldGold color
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA print 6

Filament Easy PLA Old Gold 1,75 mm 0,85kg

80,49 zł

Easy PLA w kolorze starego złota to podstawowy filament do druku 3D. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością. Jego właściwości pozwalają na precyzyjne drukowanie skomplikowanych elementów.

Ilość
Zapytaj o dostępność

help_outlineZapytaj o produkt
Filament Easy PLA Old Gold 1,75 mm 0,85kg

Filament Easy PLA Old Gold 1,75 mm 0,85kg

Easy PLA w kolorze starego złota to podstawowy filament do druku 3D. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością. Jego właściwości pozwalają na precyzyjne drukowanie skomplikowanych elementów.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Polityka prywatności

 

Regulamin dostawy

 

Polityka zwrotów

Filament Easy PLA Old Gold 1,75 mm 0,85kg

Podstawowy materiał do druku 3D. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością. Jego właściwości pozwalają na precyzyjne drukowanie skomplikowanych elementów. Może być wykorzystany do tworzenia prototypów, gadżetów, zabawek, dekoracji. Łatwość drukowania z tego materiału zadowoli zarówno początkujących, jak i profesjonalnych użytkowników.

Właściwości filamentu Easy PLA:

  • biodegradowalność
  • bardzo dobra adhezja między warstwami wydruku

Filament Easy PLA to innowacyjna odmiana materiału do druku 3D, stworzona specjalnie dla użytkowników poszukujących łatwego i niezawodnego doświadczenia drukowania. Ten filament cechuje się doskonałą płynnością i stabilnością podczas procesu drukowania, dzięki czemu minimalizuje ryzyko problemów z dyszą i zapewnia wyjątkową jakość wydruków.

Technicznie rzecz biorąc, Easy PLA jest oparty na tradycyjnym PLA (polilaktydzie), który jest biodegradowalnym polimerem pochodzenia organicznego. Jednak różni się on specjalną formułą, która poprawia jego właściwości przepływu i redukuje ryzyko zacięć. Filament ten charakteryzuje się niskim punktem topnienia, zazwyczaj mieści się w zakresie 180-220°C, co czyni go kompatybilnym z wieloma drukarkami 3D.

Dzięki większej odporności na skręcanie i zwijanie, Easy PLA jest idealny do drukowania bardziej skomplikowanych modeli i detali. Jego wyjątkowa formuła minimalizuje ryzyko pęknięć i złamań, co przekłada się na trwałe i estetyczne wydruki.

Wysoka jakość i niezawodność filamentu Easy PLA sprawiają, że jest to idealna opcja zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników drukarek 3D. Dzięki szerokiemu wyborowi kolorów oraz doskonałej jakości wydruków, ten filament stanowi solidny wybór do różnorodnych projektów i zastosowań.

Opis

Rodzaj filamentu
Easy PLA
Średnica
1.75 mm
Waga
0.85 kg
Kolor
Old Gold
Kod producenta
EASY-OLDGOLD-175-085
Temperatura druku
200-230 C
Temperatura stołu
50-70 C
Zamknięta komora
nie wymagana
Prędkość druku
do 100 mm/s
Wentylator
75-100 %
Powierzchnia
szkło | taśma maskująca

Specyficzne kody

ean13
5902560994728
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.