Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg LightGreen box
search
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg LightGreen box
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg LightGreen side
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg LightGreen front
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg LightGreen color

Filament Easy PLA Light Green 1,75 mm 0,85kg

72,36 zł

Jasnozielony Easy PLA to podstawowy filament do druku 3D. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością. Jego właściwości pozwalają na precyzyjne drukowanie skomplikowanych elementów.

Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Filament Easy PLA Light Green 1,75 mm 0,85kg

Filament Easy PLA Light Green 1,75 mm 0,85kg

Jasnozielony Easy PLA to podstawowy filament do druku 3D. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością. Jego właściwości pozwalają na precyzyjne drukowanie skomplikowanych elementów.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Polityka prywatności

 

Regulamin dostawy

 

Polityka zwrotów

Filament Easy PLA Light Green 1,75 mm 0,85kg

Podstawowy materiał do druku 3D. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością. Jego właściwości pozwalają na precyzyjne drukowanie skomplikowanych elementów. Może być wykorzystany do tworzenia prototypów, gadżetów, zabawek, dekoracji. Łatwość drukowania z tego materiału zadowoli zarówno początkujących, jak i profesjonalnych użytkowników.

Właściwości filamentu Easy PLA:

  • biodegradowalność
  • bardzo dobra adhezja między warstwami wydruku

Filament Easy PLA to innowacyjny materiał stworzony specjalnie dla drukarek 3D, cechujący się znakomitą łatwością druku oraz niezawodnością. Ten rodzaj filamentu posiada unikalne właściwości, które sprawiają, że proces drukowania staje się jeszcze bardziej efektywny i przyjemny.

Easy PLA jest zaprojektowany w taki sposób, aby minimalizować ryzyko zatkania dyszy oraz zakleszczenia filamentu. Dzięki wyjątkowej płynności, gładko przepływa przez dyszę, co przekłada się na doskonałą jakość druku i redukcję potencjalnych problemów. Filament ten cechuje się również odpornością na zwijanie się i skręcanie, co przyczynia się do stabilności procesu drukowania.

Pod względem technicznym, Easy PLA ma zbliżone parametry do standardowego PLA. Zazwyczaj ma temperaturę druku w zakresie 190-220°C, co sprawia, że jest kompatybilny z szerokim spektrum drukarek 3D dostępnych na rynku. Charakteryzuje się niskim kurczeniem, co ułatwia utrzymanie dokładnych wymiarów w wydrukach.

Jego właściwości mechaniczne są na wysokim poziomie, choć nie osiągają tych z niektórymi bardziej wytrzymałymi materiałami. Easy PLA jest idealny do tworzenia prototypów, modeli konceptualnych, elementów dekoracyjnych oraz przedmiotów codziennego użytku.

Podsumowując, filament Easy PLA to doskonała opcja dla wszystkich, zarówno początkujących, jak i doświadczonych użytkowników drukarek 3D, którzy poszukują niezawodnego i łatwego w użyciu materiału, zapewniającego wysoką jakość wydruków.

29 Przedmioty

Opis

Rodzaj filamentu
Easy PLA
Średnica
1.75 mm
Waga
0.85 kg
Kolor
Light Green
Kod producenta
EASY-LGREEN-175-085
Temperatura druku
200-230 C
Temperatura stołu
50-70 C
Zamknięta komora
nie wymagana
Prędkość druku
do 100 mm/s
Wentylator
75-100 %
Powierzchnia
szkło | taśma maskująca

Specyficzne kody

ean13
5902560994667
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.