Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg Graphite box
search
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg Graphite box
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg Graphite side
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg Graphite front
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg Graphite color

Filament Easy PLA Graphite 1,75 mm 0,85kg

72,36 zł

Grafitoy Easy PLA to podstawowy filament do druku 3D. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością. Jego właściwości pozwalają na precyzyjne drukowanie skomplikowanych elementów.

Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Filament Easy PLA Graphite 1,75 mm 0,85kg

Filament Easy PLA Graphite 1,75 mm 0,85kg

Grafitoy Easy PLA to podstawowy filament do druku 3D. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością. Jego właściwości pozwalają na precyzyjne drukowanie skomplikowanych elementów.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Polityka prywatności

 

Regulamin dostawy

 

Polityka zwrotów

Filament Easy PLA Graphite 1,75 mm 0,85kg

Podstawowy materiał do druku 3D. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością. Jego właściwości pozwalają na precyzyjne drukowanie skomplikowanych elementów. Może być wykorzystany do tworzenia prototypów, gadżetów, zabawek, dekoracji. Łatwość drukowania z tego materiału zadowoli zarówno początkujących, jak i profesjonalnych użytkowników.


Właściwości filamentu Easy PLA:

  • biodegradowalność
  • bardzo dobra adhezja między warstwami wydruku

Filament Easy PLA to innowacyjny materiał dedykowany drukarce 3D, który wyróżnia się wyjątkową łatwością druku i doskonałą jakością wydruków. Jest on zoptymalizowany pod kątem minimalizowania problemów związanych z zatkanymi dyszami i niedoskonałościami warstw. Dzięki swojej niskiej tendencji do skręcania i zwijania, Easy PLA zapewnia stabilny przepływ materiału, co przekłada się na bardziej niezawodne i gładkie druki.

Ten filament charakteryzuje się niską temperaturą topnienia, zazwyczaj mieści się w zakresie 190-220°C, co czyni go kompatybilnym z wieloma drukarkami 3D. Oferuje on również doskonałą przyczepność warstw, co prowadzi do precyzyjnych i wytrzymałych wydruków. Właściwości mechaniczne Easy PLA są zbliżone do standardowego PLA, co oznacza, że jest to dobry wybór do drukowania elementów o umiarkowanym obciążeniu.

Filament Easy PLA dostępny jest w bogatej palecie kolorów, co umożliwia tworzenie estetycznych i dopracowanych projektów. To idealna opcja zarówno dla początkujących, dzięki swojej prostocie obsługi, jak i dla doświadczonych użytkowników, którzy cenią sobie niezawodność procesu drukowania. Dzięki łatwości druku, stabilności i wysokiej jakości wydruków, filament Easy PLA stanowi cenny dodatek do każdej drukarki 3D.

30 Przedmioty

Opis

Rodzaj filamentu
Easy PLA
Średnica
1.75 mm
Waga
0.85 kg
Kolor
Graphite
Kod producenta
EASY-GRAPHITE-175-085
Temperatura druku
200-230 C
Temperatura stołu
50-70 C
Zamknięta komora
nie wymagana
Prędkość druku
do 100 mm/s
Wentylator
75-100 %
Powierzchnia
szkło | taśma maskująca

Specyficzne kody

ean13
5902560994605
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.