Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg Blue box
search
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg Blue box
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg Blue side
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg Blue front
  • Filament do drukarki 3D FIBERLOGY EASY PLA 1.75mm 0.85kg Blue color

Filament Easy PLA Blue 1,75 mm 0,85kg

72,36 zł

Easy PLA - Niebieski - to podstawowy materiał do druku 3D. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością. Jego właściwości pozwalają na precyzyjne drukowanie skomplikowanych elementów. 

Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Filament Easy PLA Blue 1,75 mm 0,85kg

Filament Easy PLA Blue 1,75 mm 0,85kg

Easy PLA - Niebieski - to podstawowy materiał do druku 3D. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością. Jego właściwości pozwalają na precyzyjne drukowanie skomplikowanych elementów. 

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Polityka prywatności

 

Regulamin dostawy

 

Polityka zwrotów

Filament Easy PLA Blue 1,75 mm 0,85kg

Podstawowy materiał do druku 3D. Charakteryzuje się dobrą wytrzymałością. Jego właściwości pozwalają na precyzyjne drukowanie skomplikowanych elementów. Może być wykorzystany do tworzenia prototypów, gadżetów, zabawek, dekoracji. Łatwość drukowania z tego materiału zadowoli zarówno początkujących, jak i profesjonalnych użytkowników.

Właściwości filamentu Easy PLA:

  • biodegradowalność
  • bardzo dobra adhezja między warstwami wydruku

Filament Easy PLA to innowacyjna opcja dedykowana drukarzom 3D, oferująca zaawansowane rozwiązania techniczne. Ten rodzaj filamentu został opracowany w celu ułatwienia procesu drukowania poprzez redukcję potencjalnych problemów, takich jak zacięcia czy warstwowe defekty. Dzięki doskonałej płynności i stabilności, Easy PLA minimalizuje ryzyko obturacyjnych zdarzeń, co przekłada się na płynny przepływ przez dyszę i pewne drukowanie.

Technicznie rzecz biorąc, filament Easy PLA charakteryzuje się niskim współczynnikiem skurczu, co pomaga w utrzymaniu precyzyjnych wymiarów drukowanych elementów. Ma on również zbliżone właściwości mechaniczne do standardowego PLA, oferując równowagę między wytrzymałością a estetyką. Jego temperatura druku mieści się w zakresie około 190-220°C, co sprawia, że jest kompatybilny z wieloma popularnymi modelami drukarek 3D.

Dzięki łatwości druku i pewności działania, Easy PLA jest polecany dla użytkowników na różnych poziomach zaawansowania. Tworzenie precyzyjnych i estetycznych wydruków staje się prostsze, a dostępność szerokiej gamy kolorów pozwala na kreację różnorodnych projektów. Filament Easy PLA to doskonały przykład synergii zaawansowanych osiągnięć technicznych z intuicyjną obsługą, co sprawia, że jest on cennym zasobem w świecie druku 3D.

30 Przedmioty

Opis

Rodzaj filamentu
Easy PLA
Średnica
1.75 mm
Waga
0.85 kg
Kolor
Blue
Kod producenta
EASY-BLUE-175-085
Temperatura druku
200-230 C
Temperatura stołu
50-70 C
Zamknięta komora
nie wymagana
Prędkość druku
do 100 mm/s
Wentylator
75-100 %
Powierzchnia
szkło | taśma maskująca

Specyficzne kody

ean13
5902560994612
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.